30 günde yeni bir yabancı dil? Fast Phrases ile öğrenmenin sırlarını keşfet

Hemen yeni dilleri öğren! Hangisini öğrenmek istediğini seç:

30 günde yeni bir yabancı dil? Fast Phrases ile öğrenmenin sırlarını keşfet

Nowy język obcy w 30 dni? Poznaj tajniki nauki z Fast Phrases

Yıllardır dünyanın dört bir yanından insanlara yabancı dil öğrenmenin keyifli olduğunu ve hızlı sonuç verebileceğini gösteriyoruz. Yarım milyon kullanıcı bize güvendi ve sayıları sürekli artıyor. Öyleyse yöntemimizin sırrı nedir?

Bazılarınız muhtemelen yabancı dil öğreniminde etkili bir yöntem oluşturmak için çok sayıda insana ihtiyaç olduğunu düşünecek. Evet, sayısız dil uzmanıyla çalışıyoruz, kendilerini birçok dilde iletişim kuruyoruz, ancak bu yöntemin temeli yeni bir yabancı dil öğrenen kişilerin davranışlarının derinlemesine bir analizidir. Ve sadece seçilmiş bir kontrol grubunu kastetmiyoruz, aynı zamanda ... kendimizi de test ediyoruz. Bu fikir 8 yıl önce doğdu ve uygulamamızı oluşturmak için dilleri çeşitli şekillerde öğrenmeye çalıştık.

Her birimiz çeşitli öğrenme teknikleriyle deneyime sahibiz: bazılarımız dil bölümlerinden mezun oldu, diğerleri İngilizce, Almanca veya İspanyolca bilgisini kanıtlayan uluslararası sertifikaları aldı, diğerleri öze dersler aldı. Ancak sadece kendi sonuçlarımıza odaklanmadık. Yaş, cinsiyet, yatkınlık veya günlük boş zamanları ne olursa olsun, herkesin yabancı dil öğrenmesine yardımcı olan bir uygulama oluşturmak istedik. Tek bir amacımız vardı: her kullanıcı dili olabildiğince çabuk öğrenmelidir. Bu nedenle, bu süre zarfında başka birçok insanı öğrenme sürecini de gözlemledik ve dilbilimi alanındaki araştırmaların yayınlarını ve sonuçlarını incelemek için çok zaman harcadık. Peki uygulamamızı etkin kılan şey nedir? Bununla ilgili gerçekleri öğren.

Uyulamamız sezgiseldir

Güzel bir görünüş yetmez. Bununla gurur duymamıza rağmen, uygulamamızdaki ana vurgu kolaylık ve sezgiselliğe dayanıyor. Başlangıçta görüntülenecek kullanım ipuçlarını içerir, böylece bir an için kaybolmuş hissetmezsin. Seviye tespiti testimiz, bilgini uygulamamızla eşleştirecektir.

Ayrıca bilimin sıkıcı olduğunu klişesi ile de savaşıyoruz. Fast Phrases, öğretme sürecini zenginleştiren birçok öğe içerir, bu nedenle sürekli daha fazlasını isteyeceksin. Ülkeler hakkındaki ilginç bilgiler, konsantrasyon ve hafızayı geliştirme alıştırmaları seni öğrenmeye çekecek. İşlevsel arayüz, dili öğrenmek, yani senin için en önemli şeye tamamen odaklanmana izin verir. Ekrandaki kelimeleri sürükleyerek cümlenin doğru sözdizimini öğrenirsin ve onlara eşlik eden resimler sayesinde yeni ifadeler aklına daha kolay gelir. Bütün bunlar, bir kelimenin doğru telaffuzunu oynatma fonksyonu ile tamamlanmaktadır. Etkil öğrenmeden sadece bir tıklama uzaklıktasın!

Tek bir hedefimiz var: sana çok hızlı bir şekilde yabancı dil konuşmayı öğretmek

Dil bölümünden mezun olan uygulamamızın yaratıcılarından biri, şimdiye kadar üniversitede öğrendiği egzotik yabancı dili kullandığı ilk işi hatırlıyor. Anadili konuşmacılarla ilk teması,tabri caizse, acıydı. Dil bölümündeki programının dilin güzel bir şekilde kullanılmasını sağlamış ama o dil... edebiyat dili olduğunu ortaya çıkmış. Birisinin aniden sana ecdatların kullandığı dilinde konuştuğunu hayal et. Komik olurdu, değil mi? Yabancı dil öğrenen birçok kişi aynı problemi yaşıyor. Otobüs bileti nereden alacağını sormayı bilmediklerinde, ulusal şairin kitaplarındaki güzel cümlelerin ezberlemeleri işe yaramaz. O şairin zamanında, toplu taşıma araçları bile yoktu.

Fast Phrases ekibi olarak, otobüs bileti satın alabilme, adres ve en yakın ATM'yi sorabilme veya gıda zehirlenmesine karşı ilaç alabilmesi, seni yabancı bir ülkede yaşayabileceğin tatsızlıktan koruyacak şeylerin olduğuna inanıyoruz. Bu nedenle uygulamamızda süslü kelimeleri bulamayacaksın. Ayrıca seni gramer kuralları veya aşırı doğru telaffuzları ezberlemeye zorlamayacağız.Bizimle öğrenmenin ilk aşamasını bitirdiğinde, kendini tanıtabilecek, muhatabına hal hatır sorabilecek, yol gösterebilecek ya da lokantada akşam yemeği sipariş edebileceksin. Yeni bir yabancı dil bilmen sana iş yerde yeni fırsat kazandıracak - belki de becerilerini geliştirdiği için bir prim alırsın? Aniden sokakta bir yabancı yol tarifi sorduğunda artık affallayıp kalmazsın.

Uygulamamızla dili istediğin yerde, istediğin zaman öğreniyorsun.

Öğrenmeye zaman ayırmanın zor olduğunu biliyoruz. Arkadaşlarla bara gitmeyi, dizi izlemeyi veya kitap okumayı tercih edersin. Bu normal.

Normal, çünkü buna ek olarak iş yerinde toplantıların var veya "acil" yapacak görevlerin oluyor. Bir gün market alışverişini ve temizlik yapmalısın, spor salonuna gitmelisin. Bu yüzden Fast Phrases olarak, boş zamanından vazgeçmeni istemiyoruz ve sana zahmetsiz öğrenme fırsatıı sunuyoruz. Günde sadece 10-15 dakika, örneğin mağazada kuyrukta beklerken, taksiyle arkadaşlarla buluşmaya giderken çalışabilirsin. Müsait oldğun zamanı seçip, öğrenmeyi ne zaman bırakmak istediğini seçebilirsi.

Hepimiz dilbilimciyiz bu yüzden öğrenme kalitesine önem veriyoruz

Muhtemelen zaten dil eğitmi olmayan bir grup rastgele insan olmadığımızı farketmişsin. Öğretim sürecinin çeşitli insanlarla nasıl gerçekleştiğine olan hayranlığımız, bizi Fast Phrases oluşturmaya sürükledi. Kazandığımız tüm deneyimlere, gözlemlere ve sonuçlara güveniyoruz. Ancak bu, yeni sonuçlara ve deneyimlere kapalı olduğumuz anlamına gelmez. Müşteri Hizmetileri ekibimiz 23 dil konuşuyor, bu yüzden fikirlerini bizimle kolayca paylaşabilirsin, sadece bir e-mail gönder ve uygulamadaki iyileştirmeleri planlarken yorumunu kesinlikle dikkate alacağız.

Yabancı bir dil öğretme sürecini bize emanet ederek, bu işe tüm kalbimizi koyduğumuzdan emin olabilirsin, böylece teknoloji ve bilimin en yeni kazanımlarından yararlanabilirsin.

Kolay ve rahatça dil öğretiyoruz

Hemen hemen tüm insanlar öğrenmeye başlama kararı çok kolay verir ve çoğu durumda öğrenme motivasyonu önemli bir hayat sebepleri olur. Çok daha yüksek maaş, başka bir ülkede istihdam, yüksek bir burs kazanma - araştırmalar, yabancı dil bilmesinin, tüm bunların üzerinde büyük bir etkisi olduğunu gösteriyor. Ancak bu önemli nedenlere rağmen, çoğu insan öğrenmeden en başında vazgeçer. Uygulamamızı oluştururken, buna bir son vermeye karar verdik ve başladıktan hemen sonra öğrenmeni yarıda bırakmana izin vermeyeceğiz dedik. Bunu, ülkelerle ilgili ilginç bilgiler, konsantrasyon geliştirici alıştırmalar, ekrandaki kelimeleri sürükleme, kelimelerin doğru telaffuz dinleme fonksyonu ve ezberlenmesini kolaylaştıran görüntüler gibi unsurları birleştirerek etkili bir şekilde sağlıyoruz. Tüm bu bileşenlerin karışımı, öğrenme sürecinde oluşan sıkılma hissini ortadan kaldırır ve mühteşem sonuçları garantiler

Şimdi dili öğrenmeye başla. Günde sadece 15 dakikanı alacak!Diğer makalelerimize göz at


Dil öğrenmeye başla

Adım 1/3: Dil öğrenmeye başlamak için aşağıdaki formu doldur

Listeden yaşadığın ülkeyi seç
×

Okuduğunu beğeniyor musun?

Bekle! Çıkmadan önce sana bir hediye vermek isteriz.

Bültene kayıt ol, yeni ilginç makaleler doğrudan e-posta kutuna gelsin.

Bültene kayıt ol, yeni ilginç makaleler doğrudan e-posta kutuna gelsin.

Sadece şimdi, bültene abone olduğunuz için teşekkür olarak, yabancı dilleri öğrenmek hakkında tamamen ücretsiz bir e-kitap alacaksın (genellikle $49 fiyatında satıyoruz!).

Mesela şunları öğrenebileceksin:

  • Evde yabancı dil öğrenilir mi?
  • Kelime dağarcığımı nasıl hızlıca genişletirim?
  • Yabancı dil öğreniminde oluşan tembelliğikle nasıl savaşılır?

SPAM göndermiyoruz. Haftada en fazla 2 mesaj alacaksın.