Nový cudzí jazyk za 30 dní? Naučte sa tajomstvo učenia s Fast Phrases

Naučte sa nové jazyky ešte dnes! Vyberte, ktorý z nich sa chcete naučiť:

Nový cudzí jazyk za 30 dní? Naučte sa tajomstvo učenia s Fast Phrases

Nowy język obcy w 30 dni? Poznaj tajniki nauki z Fast Phrases

Dlhé roky ukazujeme ľuďom z celého sveta, že učenie sa cudzích jazykov môže byť príjemné a rýchlo prinášať výsledky. Pol milióna používateľov nám dôveruje a ich počet neustále rastie. Čo je teda tajomstvom našej metódy?

Niektorí z Vás si pravdepodobne myslia, že na vytvorenie efektívnej metódy učenia sa cudzích jazykov je potreba veľa ľudí. Áno, pracujeme s nespočetnými jazykovými špecialistami, komunikujeme v mnohých jazykoch, ale základom tejto metódy je hĺbková analýza správania ľudí, ktorí sa učia nový cudzí jazyk . A nemyslíme len vybranú kontrolnú skupinu, ale aj testy pre nás. Myšlienka sa zrodila pred viac ako 8 rokmi a na vytvorenie našej aplikácie sme sa pokúsili naučiť jazyky rôznymi spôsobmi.

Každý z nás má skúsenosti s rôznymi učebnými technikami: niektorí absolvovali jazykové štúdiá, iní absolvovali medzinárodné certifikáty potvrdzujúce svoje znalosti angličtiny, nemčiny alebo španielčiny a iní absolvovali súkromné ​​hodiny s učiteľmi. Nezameriavali sme sa však len na naše vlastné výsledky. Chceli sme vytvoriť aplikáciu, ktorá umožňuje každému naučiť sa cudzí jazyk bez ohľadu na vek, pohlavie, predispozíciu alebo dokonca množstvo voľného času, ktorý majú na dennej báze. Cieľ bol iba jeden: každý používateľ sa musí naučiť jazyk čo najrýchlejšie. Preto sme počas tejto doby sledovali aj proces učenia sa mnohých iných ľudí a strávili sme veľa času štúdiom publikácií a výsledkov výskumu v oblasti lingvistiky. Čo teda robí našu aplikáciu účinnou? Dozveďte sa via a spoznajte fakty na jej tému.

Naša aplikácia je intuitívna

Pekný vzhľad nie je všetko. A aj keď sa môžeme pochváliť, hlavný dôraz v našej aplikácii kladieme na pohodlie a intuitívnosť. Obsahuje tipy na používanie, ktoré sa zobrazia na začiatku, takže sa ani na chvíľu necítite stratení. Náš test vyrovnávania prispôsobí aplikáciu Vašim vedomostiam.

Bojujeme aj so stereotypom, ktorý je že výučba je nudná. Fast Phrases obsahujú mnoho prvkov, ktoré obohatia vyučovací proces, vďaka čomu budete mať chuť stále sa učiť. Zaujímavé fakty o krajinách, cvičeniach na zlepšenie koncentrácie a pamäti Vás vtiahnu do učenia a funkčné rozhranie Vám umožní plne sa zamerať na najdôležitejšiu vec, ktorou je učenie sa jazyka. Naučíte sa správnu syntax vety pretiahnutím slov cez obrazovku a nové výrazy Vám prídu na myseľ oveľa ľahšie vďaka obrázkom, ktoré ich sprevádzajú. To všetko je doplnené schopnosťou reprodukovať správnu výslovnosť slova. Od efektívneho učenia sa oddeľuje iba jedno kliknutie!

Cieľom je naučiť Vás veľmi rýchlo hovoriť cudzím jazykom

Jeden z tvorcov našej aplikácie, absolventka lingvistiky, doteraz spomína svoju prvú prácu, v ktorej používala exotický cudzí jazyk, ktorý sa naučila na vysokej škole. Nedostatok kontaktu s rodenými hovorcami bola, mierne povedané, bolestivá. Ukázalo sa, že jazykový študijný program poskytoval krásne využitie ... literárneho jazyka. Predstavte si, že k Vám niekto náhle hovorí v jazyku starých rodičov. Bolo by to zábavné, však? Veľa ľudí, ktorí študovali cudzí jazyk, má rovnaký problém. Nemôže im pomôcť dokonalá znalosť úplných viet z národných bardových kníh, keď nevedia, ako sa opýtať, kde kúpiť lístok na autobus. Počas tohto bardu nebola ani verejná doprava.

Na Fast Phrases veríme, že schopnosť kúpiť si lístok na autobus, požiadať o trasu, najbližší bankomat alebo poprosiť o pomoc kvôli otravy jedlom sú veci, ktoré Vás ochránia pred nepríjemnosťami v cudzej krajine. Preto v našej aplikácii nenájdete žiadne zbytočné frázy. Nebudeme Vás nútiť učit sa gramatiku, pravidlá alebo hyper-správnu výslovnosť. Keď dokončíte prvú fázu učenia sa u nás, budete schopní predstaviť sa, požiadať svojho kamaráta ako ja má, ukázať niekomu cestu alebo objednať večeru v krčme. Znalosť nového jazyka Vám tiež poskytne nové perspektívy v práci - možno na samom začiatku získate diskrečný bonus za rozšírenie svojich zručností? Nebudete ochromení strachom, keď sa náhle cudzinec na ulici opýta na cestu.

S našou aplikáciou sa naučíte jazyk, kde a kedy chcete

Vieme, že je ťažké venovať svoj voľný čas vzdelávaniu. Dávate prednosť ísť von s priateľmi do baru, sledovať televízny seriál alebo si prečítať knihu. Je to prirodzené.

Prirodzené, pretože navyše pri práci máte stretnutie po stretnutí alebo úlohy urobiť "teraz", jeden deň musíte tiež nakúpiť potravíny, upratať, ísť do posilňovne. To je dôvod, prečo vo Fast Phrases nežiadame, aby ste sa vzdali svojho voľného času a my Vám dávame možnosť učiť sa na ceste. Len 10 - 15 minút denne nájdených napríklad vo fronte v obchode, na ceste k stretnutiu s priateľmi v taxíku. Vyberiete si situácie, ktoré Vám vyhovujú a kedy budete mať pauzu.

Máme jazykové vzdelávanie, preto sa staráme o kvalitu výučby

Pravdepodobne ste si už všimli, že nie sme skupina náhodných ľudí bez lingvistického zázemia. Naša fascinácia, ako prebiehajú vyučovacie procesy s rôznymi ľuďmi, nás tlačila na vytvorenie Fast Phrases. Spoliehame sa na všetky získané skúsenosti, pozorovania a závery. To však neznamená, že sme uzavretí úplne novým skúsenostiam. Náš zákaznícky servis efektívne komunikuje v 23 jazykoch , to je dôvod, prečo môžete s nami zdieľať svoj názor v super-pohodlnom spôsobe, stačí poslať e-mail a určite ho vezmeme do úvahy pri plánovaní vylepšení v aplikácii.

Ak nám zveríte proces výučby cudzieho jazyka, môžete si byť istí, že sme do neho vložili celé srdce, aby ste si mohli vychutnať najnovšie úspechy technológie a vedy.

Učíme Vás jednoduchým a pohodlným spôsobom

Rozhodnutie začať sa učiť prakticky všetkým ľuďom prichádza veľmi ľahko a vo väčšine prípadov je motivované mimoriadne dôležitými dôvodmi pre život. Oveľa vyššie zárobky, zamestnanie v inej krajine, získanie vysokého štipendia - výskum ukazuje, že znalosť cudzieho jazyka má obrovský vplyv na toto všetko. Ale aj napriek týmto dôležitým dôvodom väčšina ľudí opúšťa štúdium na samom začiatku. Pri tvorbe našej aplikácie sme sa rozhodli Vás nenechať odradiť sa od učenia hneď po jej začatí. Proti tomu účinne pôsobíme zapájaním prvkov ako napr zaujímavosti o krajinách, cvičenia na zlepšenie koncentrácie, ťahanie slov na obrazovke, obrázky, ktoré uľahčujú zapamätanie alebo hranie správnej výslovnosti slova. Kombinácia všetkých týchto zložiek eliminuje pocit únavy a zabezpečuje konštantné výsledky.

Začnite sa teraz učiť jazyk. Trvá to len 15 minút denne!Pozrite si ďalšie články


Začnite sa učiť jazyk

Krok 1/3: Vyplňte nižšie uvedený formulár a začnite sa učiť jazyk

Vyberte zo zoznamu svoju krajinu
×

Páči sa vám to?

Počkať! Skôr ako odídete, chceme Vám niečo dať

Prihláste sa na odber noviniek a dostávajte upozornenia na nové zaujímavé články priamo do priečinka doručenej pošty.

Prihláste sa na odber noviniek a dostávajte upozornenia na nové zaujímavé články priamo do priečinka doručenej pošty.

Vďaka za odoberanie newsletteru, dostanete úplne bezplatnú elektronickú knihu o učení cudzích jazykov (zvyčajne ju predávame za 49 USD!).

Naučíte sa z neho, okrem iného:

  • Môžem sa naučiť cudzí jazyk doma?
  • Ako rýchlo rozšíriť svoju slovnú zásobu?
  • Aké sú tri spôsoby, ako prekonať lenivosť v učení sa cudzích jazykov?

Neposielame SPAM. Od nás dostanete maximálne 2 správy týždenne.