Horoskop – Idealne języki dla Strzelca (22 XI – 21 XII)

Naucz się nowych języków już dziś! Wybierz którego chcesz się uczyć:

Horoskop – Idealne języki dla Strzelca (22 XI – 21 XII)

Horoskop – Idealne języki dla Strzelca (22 XI – 21 XII)

Gwiazdy mają ogromny wpływ na nasze życie. Wiedziano już o tym w starożytności. Epoka nowoczesności i wszechobecnego rozwoju przyćmiła jednak tę pradawną wiedzę. Nie można marginalizować wpływu kosmosu na nasz charakter, życie zawodowe czy uczuciowe. Zdecydowanie lepiej w życiu radzą sobie osoby, które żyją w zgodzie tym, co zapisano w im w gwiazdach. Przeczytaj ten horoskop i dowiedz się jak najlepiej rozwijać swój wrodzony potencjał!

Ogólna charakterystyka

Strzelec to wieczny optymista. Ludzie urodzeni pod tym znakiem charakteryzują się wrodzoną wesołością, szczerością i empatią w stosunku do innych ludzi.

Rozpiera ich energia, ciężko im usiedzieć w domu. Strzelec to zdecydowanie najbardziej aktywny znak zodiaku. Uwielbia ruch, podróże, zmiany, jest bardzo otwarty na ludzi i łaknie z nimi kontaktu.

Strzelce lubią sporty ekstremalne, a ich głównym celem jest utrzymywanie wysokiego poziomu adrenaliny we krwi. Są też bardzo towarzyskie i otaczają się liczną grupą przyjaciół.

Często bywają nazbyt impulsywne, kierują się bardziej sercem niż rozumem. Bez zastanowienia podejmują ryzyko, co często się opłaca, ale nieraz może ich zwieść na manowce.

Żałują nieprzemyślanych decyzji, ale nie wyciągają z nich wniosków. W końcu: Kto nie ryzykuje, ten nie pije szampana!

Osoby spod znaku Strzelca ciągle łakną nowych wyzwań. Jeśli czegoś się podejmą, to angażują się w to na 100 procent. Nic i nikt nie może im przeszkodzić w osiągnięciu celu. Nigdy się nie zniechęcają.

Dla strzelca ważniejsze są doznania i emocje niż dobra materialne. Strzelca prędzej spotkasz pod namiotem niż w pięciogwiazdkowym hotelu.

Strzelec a życie zawodowe

Dzięki swym cechom Strzelec to doskonały pracownik. Szybki, energiczny, ale przy tym sumienny i skuteczny. Jego nowe pomyły zawsze są w cenie. W pełni angażuje się swoje zadania, ale wymaga też za to odpowiedniej zapłaty.

Strzelec a języki obce

Strzelec to idealny uczeń. Nauka języków obcych jest nieodłącznym elementem osobowości Strzelca, który bez nich nie mógłby realizować swoich szalonych podróży i otaczać się nowymi ludźmi.

Strzelec niestrudzenie dąży do poszerzania swoich horyzontów. Nigdy nie może go dopaść nuda. Najchętniej uczyłby się wielu języków naraz. W końcu uwielbia wyzwania.

Często wybiera trudniejsze języki, takie jak rosyjski czy japoński. Nie zapomina jednak o znajomości tych najbardziej uniwersalnych, jak angielski.

Idealny zestaw językowy dla Strzelca to: ANGIELSKI + ROSYJSKI/JAPOŃSKI

Znane Strzelce:

Brad Pitt, Tina Turner, Jimi Hendrix oraz papież Franciszek.

Rozpocznij naukę języka teraz. Zajmuje to tylko 15 minut dziennie!Zobacz nasze pozostałe artykuły


Rozpocznij naukę języka

Krok 1/3: Wypełnij poniższy formularz, aby rozpocząć naukę języka

Wybierz z listy swój kraj zamieszkania
×

Podoba Ci się to, co czytasz?

Zaczekaj! Zanim wyjdziesz, chcemy Ci coś podarować

Zapisz się na newsletter i otrzymuj powiadomienia o nowych ciekawych artykułach wprost do Twojej skrzynki.

Zapisz się na newsletter i otrzymuj powiadomienia o nowych ciekawych artykułach wprost do Twojej skrzynki.

Tylko teraz, w podziękowaniu za zapisanie się do newslettera otrzymasz całkowicie za darmo e-booka o nauce języków obcych (zwykle sprzedajemy go za 49 USD!).

Dowiesz się z niego między innymi:

  • Czy można nauczyć się języka obcego w domu?
  • Jak szybko poszerzyć słownictwo?
  • Jakie są 3 drogi do pokonania lenistwa w nauce języków obcych?

Nie wysyłamy SPAMu. Otrzymasz od nas nie więcej niż 2 wiadomości w tygodniu.