Horoskop: Najlepsze języki dla Koziorożca (22 XII – 19 I)

Naucz się nowych języków już dziś! Wybierz którego chcesz się uczyć:

Horoskop: Najlepsze języki dla Koziorożca (22 XII – 19 I)

Horoskop: Najlepsze języki dla Koziorożca (22 XII – 19 I)

Gwiazdy mają ogromny wpływ na nasze życie. Wiedziano już o tym w starożytności. Epoka nowoczesności i wszechobecnego rozwoju przyćmiła jednak tę pradawną wiedzę. Nie można marginalizować wpływu kosmosu na nasz charakter, życie zawodowe czy uczuciowe. Zdecydowanie lepiej w życiu radzą sobie osoby, które żyją w zgodzie tym, co zapisano w im w gwiazdach. Przeczytaj ten horoskop i dowiedz się jak najlepiej rozwijać swój wrodzony potencjał!

Cechy ogólne

Planetą Koziorożca jest Saturn. To jej zawdzięcza on swoją oziębłość. Koziorożce słynną ze wstrzemięźliwości w okazywaniu emocji, cierpliwości i opanowania. Nigdy nie podejmują pochopnych decyzji. To urodzeni stratedzy, którzy wyznaczają sobie cele, do których dążyć potrafią nawet latami. Są niestrudzeni w realizacji swoich planów. Nic nie potrafi ich odwieść od wcześniej podjętych decyzji.

To ludzie niezwykle ambitni. Skupieni na sobie i na swoich celach. Nie są zbyt wylewni w stosunku do innych. Lubią otaczać się małą grupą znajomych, którzy dorównują Koziorożcom pod względem intelektualnym.

Koziorożce są bardzo praktyczne. Nigdy nie otaczają się niepotrzebnymi rzeczami. Nie tolerują tandety. Niekoniecznie oznacza to przywiązanie do ekskluzywnych produktów, ale bardziej do przedmiotów wysokiej jakości.

Ludzie urodzeni pod tym znakiem są bardzo solidni, punktualni i godni zaufania. To wymagający, choć dobrzy przyjaciele. W związkach miewają czasem zapędy despotyczne.

Koziorożce nie lubią niespodziewanych zmian oraz nadmiernej aktywności fizycznej. Z tego powodu są podatne na różne choroby.

Koziorożec a życie zawodowe

Koziorożec to prawdziwy tytan pracy. Jego ambicja sprawia, że bardzo szybko pnie się po szczeblach kariery. Awanse i rozwój zawodowy są nieodłącznym elementem charakteru Koziorożca. Osoby urodzone pod tym znakiem mają silne cechy przywódcze. Często są pracoholikami i chętnie zostają w pracy po godzinach. Tego samego oczekują też od innych, co nieraz doprowadza do nieporozumień i konfliktów. Koziorożce dążąc za wszelką cenę do realizacji celu, nie biorą pod uwagę preferencji innych ludzi. Koziorożce lubią pracować, gdyż zapewnia to im i ich bliskim bezpieczeństwo finansowe.

Koziorożec a języki obce

Biorąc pod uwagę ambicję Koziorożców, nauka języków obcych jest dla nich czymś oczywistym i niezbędnym do realizowania celów zawodowych, ale i osobistych. Osoby urodzone pod tym znakiem, nie mogą pozwolić sobie na to, by być uznane za mniej wartościowe w towarzystwie. Koziorożce lubią być postrzegane jako inteligentne i na wysokim poziomie. Jeśli znają jakiś język, to perfekcyjnie. Są w stanie poświęcić wiele czasu na szlifowanie subtelności gramatycznych. Koziorożce są też bardzo praktyczne, dlatego wybierają języki, które umożliwią im społeczny czy zawodowy awans. Nie ma tu miejsca na jakąś ekstrawagancję pod postacią nauki niszowych języków.

Idealny zestaw językowy dla Koziorożca to: ANGIELSKI + FRANCUSKI/ARABSKI

Znane Koziorożce:

Elvis Presley, Al Capone, Martin Luther King oraz Richard Nixon.

Rozpocznij naukę języka teraz. Zajmuje to tylko 15 minut dziennie!Zobacz nasze pozostałe artykuły


Rozpocznij naukę języka

Krok 1/3: Wypełnij poniższy formularz, aby rozpocząć naukę języka

Wybierz z listy swój kraj zamieszkania
×

Podoba Ci się to, co czytasz?

Zaczekaj! Zanim wyjdziesz, chcemy Ci coś podarować

Zapisz się na newsletter i otrzymuj powiadomienia o nowych ciekawych artykułach wprost do Twojej skrzynki.

Zapisz się na newsletter i otrzymuj powiadomienia o nowych ciekawych artykułach wprost do Twojej skrzynki.

Tylko teraz, w podziękowaniu za zapisanie się do newslettera otrzymasz całkowicie za darmo e-booka o nauce języków obcych (zwykle sprzedajemy go za 49 USD!).

Dowiesz się z niego między innymi:

  • Czy można nauczyć się języka obcego w domu?
  • Jak szybko poszerzyć słownictwo?
  • Jakie są 3 drogi do pokonania lenistwa w nauce języków obcych?

Nie wysyłamy SPAMu. Otrzymasz od nas nie więcej niż 2 wiadomości w tygodniu.