Łatwa kasa bez ruszania się z domu – mit czy prawda?

Naucz się nowych języków już dziś! Wybierz którego chcesz się uczyć:

Łatwa kasa bez ruszania się z domu – mit czy prawda?

Łatwa kasa bez ruszania się z domu – mit czy prawda?

Każdy buszujący po Internecie niejednokrotnie natknął się na przykuwające wzrok banery „ZARABIAJ W INTERNECIE” lub „DUŻY ZAROBEK BEZ WYCHODZENIA Z DOMU”. I faktycznie, istnieją dziesiątki sposobów na zarabianie w Internecie, ale jest pewien szkopuł - większość z nich to sposoby, na których nigdy nie zarobisz, nie otrzymasz ani grosza wypłaty. Są to zwykłe oszustwa, a za ogłoszeniami kryją się naciągacze żerujący w sieci na ludzkiej naiwności. Absolutnie jednak nie jest tak, że wszystkie tego typu prace to „fejki”. Zarabianie w Internecie wiąże się z:

 • promowaniem promocji bankowych (reflinki)
 • pracą jako freelancer (np. grafik)
 • zarabianiem na własnym blogu (reklamy)
 • wypełnianiem ankiet
 • uczestnictwem w programach partnerskich (np. lingprofit.com)
 • zarabianiem na Youtube (jako vloger)
 • zarabianiem na kryptowalutach
 • resellingiem domen internetowych

…i wieloma, wieloma innymi możliwościami. Umówmy się – każdy z nas polecał kiedyś znajomemu jakąś aplikację, usługę lub produkt. A gdyby tak za każde takie polecenie otrzymać wynagrodzenie? Brzmi dobrze, prawda? Jeśli jesteś czegoś pewny, jesteś z tego zadowolony, to dlaczego nie zrobić przysługi znajomemu i przy okazji zgarnąć za to ekstra pieniądz? Wszystko jest możliwe, kluczem jest research - trzeba znaleźć odpowiednich partnerów do takiej pracy. Naszą propozycją jest program afiliacyjny – Lingprofit.

Rewolucja w zarabianiu pieniędzy? Czy to aby nie magia?

To nie jest żadna czarna magia. To nie jest żaden wymysł domorosłego marketera. No i w końcu – to nie są zapisy do znachorów i telefoniczna sprzedaż garnków.

Afiliacja jest nawiązywaniem i podtrzymywaniem kontaktu i współpracy na linii podmiot A i podmiot B. Zajmujemy się rzecz jasna marketingową stroną afiliacji, ale jej odmiany istnieją również w psychologii, polityce i na innych płaszczyznach. W przypadku marketingu nacisk kładzie się na relacje i współpracę w kierunku obopólnych zysków. Marketing afiliacyjny, w dużym uproszczeniu, wygląda tak:

Firma XYZ prowadzi sprzedaż kosmetyków naturalnych. Ich produktami zachwycona jest osoba A, która przy okazji prowadzi bloga kosmetycznego. Osoba A dołącza do tzw. programu afiliacyjnego firmy XYZ i rozpoczyna promowanie jej produktów poprzez wpisy na blogu, do których dołącza odpowiednio wygenerowane, dedykowane linki, a także poprzez umieszczanie odpowiednich banerów reklamowych na swojej stronie. Czytelnicy osoby A chętnie klikają w przygotowane odnośniki i dokonują zakupu kosmetyków firmy XYZ. Po każdej transakcji, która rozpoczęła się de facto od kliknięcia w link na stronie osoby A, system programu afiliacyjnego firmy XYZ zalicza sprzedaż na konto osoby A (czyli „pośrednika”) i przekazuje prowizję na jej konto. Oczywiście w programie uczestniczy baaaaaardzo dużo (nieraz tysiące) takich osób jak A.
Jest to zatem model zatrudniania wielu niezależnych pracowników marketingu, którzy dzięki swojej liczbie i motywacji prowizyjnej (nie mylić z prowizoryczną) prowadzą działania operacyjne sprowadzające potencjalnych klientów na witrynę internetową reklamodawcy. Rozliczenie następuje w okresie określonym przez sprzedawcę i odbywa się w modelach:

CPC (Cost Per Clik) – czyli rozliczenie za każde kliknięcie

CPL (Cost Per Lead) – wynagrodzenie za lead, czyli zostawienie danych kontaktowych (często spotykane w przypadku programów bankowych)

CPS (Cost Per Sell) – wynagrodzenie za sprzedaż

CPA (Cost Per Action) – wynagrodzenie za konkretną akcję, np. obejrzenie filmu, wypełnienie ankiety

CPO (Cost Per Order) – prowizja za zamówienie – stała stawka, niezależna od tego, ile produktów i w jakiej cenie klient zamówi

CPV (Cost Per Visit) – wynagrodzenie za odwiedziny na stronie

Różne programy preferują różne modele rozliczeń. Pamiętaj, aby zawsze wybrać taki, który przede wszystkim odpowiada Tobie.

Jak zacząć zarabiać?

Najlepiej od razu. 😉 Istnieją dwa sposoby:

1/ dołączając do programu konkretnej firmy, np. LingProfit.
2/ dołączając do sieci afiliacyjnej, która w jednym miejscy skupia wiele programów różnych firm.

Żeby dołączyć do programu, wystarczy wybrać tne, który nam pasuje najbardziej i założyć konto na jego stronie www (np. TUTAJ [https://partner.lingprofit.com/app/register](https://partner.lingprofit.com/app/register "https://partner.lingprofit.com/app/register")). W niektórych zostaniemy zaakceptowani automatycznie, a w innych na akceptację będziemy musieli poczekać kilka dni. Niekiedy zdarza się, że reklamodawca odrzuci naszą prośbę o dołączenie, bo np. nasza strona nie wpisuje się w tematykę kampanii lub skierowana jest do grupy odbiorców, do których reklamodawca nie chce trafiać. To oczywiście kwestia indywidualna, na którą nie ma rady. Gdy już dołączymy do programu, będziemy mogli pobrać materiały marketingowe i rozpocząć działania promocyjne. Wygeneruj swoje linki, podpinaj je pod banery, umieść na swojej stronie, w social mediach lub na zewnętrznych forach. **Promuj i zarabiaj, bo przecież o to tu właśnie chodzi, prawda?**

A jak zarabiać z Fast Phrases?

Skoro dotarłeś aż tutaj, to znaczy, że masz już konkretny cel! Super! Zacznij od przeczytania tego artykułu -> https://lingprofit.com/blog/biznes-onlin-to-przysz%C5%82o%C5%9B%C4%87-sprawd%C5%BA-jak-skutecznie-zarabia%C4%87-przez-internet/ (SKRÓCIĆ LINK)
Zarejestruj się w LingProfit i promuj Fast Phrases (chyba już wiesz, że warto? 😉 ) w internecie. LingProfit jest platformą programu partnerskiego, która pomaga zarabiać na sprzedaży naszego produktu na całym świecie. Nasi partnerzy otrzymują naprawdę duże prowizje – do kilku tysięcy złotych, a do tego mają dostęp do statystyk, niestandardowych narzędzi promocyjnych, banerów kierowanych geograficznie oraz dedykowanych menedżerów kont.
Aby zacząć zarabiać, musisz pobrać materiały reklamowe (banery, artykuły itp.) i wyświetlić je w swoich mediach takich jak strony www, fapage itp. Twoje przychody będą zależeć od dwóch rzeczy: liczby klientów kupujących produkt za pośrednictwem twoich stron internetowych oraz wartości zakupionych towarów. A co jest tym towarem? Oczywiście Fast Phrases - program do nauki języków, tzw. fiszki, które pozwolą na naukę jednego spośród TU LICZBA języków obcych za pomocą komputera, tabletu lub telefonu komórkowego.

Zarejestruj się już dziś: https://partner.lingprofit.com/app/register

Rozpocznij naukę języka teraz. Zajmuje to tylko 15 minut dziennie!Zobacz nasze pozostałe artykuły


Rozpocznij naukę języka

Krok 1/3: Wypełnij poniższy formularz, aby rozpocząć naukę języka

Wybierz z listy swój kraj zamieszkania
×

Podoba Ci się to, co czytasz?

Zaczekaj! Zanim wyjdziesz, chcemy Ci coś podarować

Zapisz się na newsletter i otrzymuj powiadomienia o nowych ciekawych artykułach wprost do Twojej skrzynki.

Zapisz się na newsletter i otrzymuj powiadomienia o nowych ciekawych artykułach wprost do Twojej skrzynki.

Tylko teraz, w podziękowaniu za zapisanie się do newslettera otrzymasz całkowicie za darmo e-booka o nauce języków obcych (zwykle sprzedajemy go za 49 USD!).

Dowiesz się z niego między innymi:

 • Czy można nauczyć się języka obcego w domu?
 • Jak szybko poszerzyć słownictwo?
 • Jakie są 3 drogi do pokonania lenistwa w nauce języków obcych?

Nie wysyłamy SPAMu. Otrzymasz od nas nie więcej niż 2 wiadomości w tygodniu.