Fast Phrases: експрес-вивчення іноземної мови online

Реалізуйте свою можливість вільно спілкуватися іноземною мовою!

Виберіть мову, яку Ви хочете вивчати, та почніть вже зараз.

Виберіть мову, яку Ви хочете вивчати, та почніть вже зараз.

Починайте розмовляти вже після перших уроків!

Ми розробили аплікацію Fast Phrases таким чином, щоб Ви могли розмовляти на прості теми іноземною мовою якнайшвидше.

Розмовляйте вільно на роботі, у подорожі, на побаченні та в будь-якій іншій побутовій ситуації.

 • Без заучування нудної граматики

  Ви не повинні вивчати десятки складних правил та винятків для того, щоб вільно розмовляти іноземною мовою!

  Методика Fast Phrases базується на засвоєнні повних фраз, речень та висловлювань - саме так, як кожен з нас з дитинства навчався рідної мови!

 • В зручний час та у зручному місці

  З аплікацією Fast Phrases Ви можете вивчати іноземну мову , використовуючи для цього будь-який мультимедійний пристрій із доступом до інтернету, а також у зручний для Вас момент: в автобусі, у черзі в супермаркеті чи вдома, сидячи у власному кріслі!

 • Вимова та візуальні асоціації

  Вивчайте правильну вимову завдяки аудіо професійних дикторів. Запам'ятовуйте більше слів та поповнюйте свій словниковий запас завдяки візуальним асоціаціям, які пришвидшують появу нових нейронних зв'зків у Вашому мозку.

Висока якість

Аплікація Fast Phrases була розроблена командою більш ніж з 30 спеціалістів: лінгвістів, перекладачів, вчителів іноземної мови, яким допомагали комп'ютерні графіки та програмісти.

Це все лише задля того, щоб створити продукт високої якості. Щоб Ваше навчання відбувалося легко, приємно та результативно.

Дізнайтеся більше

Нам довіряють більш ніж 500 тисяч осіб
по всьому світі!

Можливо Ви маєте якісь питання?

Наша команда підтримки клієнтів з радістю допоможе Вам у будь-якій ситуації, Вам вистачить тільки заповнити форму.

Ви можете також ознайомитися з відповідями на найчастіше задаванні питання.

Так! На даний момент Ви можете обирати з десятків іноземних мов, а наша команда і далі додає нові мови для вивчення.

Якщо на даний момент Ви не знайшли у нашому переліку мов до вивчення тієї мови, яка цікавить саме Вас, то запрошуємо за деякий час ще раз відвідати нашу сторінку!

Ви можете використовувати будь-який медійний пристрій, головне, щоб він мав підключення до інтернету та інтернет-браузер. Ви можете навіть зміняти пристрої, на яких використовуєте Fast Phrases. Ба більше, незалежно від того, з якого пристрою Ви зайшли на нашу аплікацію, Ваші досягнення у вивченні мови будуть збережені!
Так! У багатьох країнах ми пропонуємо елегантні подарункові ваучери, які пропонують доступ до аплікації Fast Phrases на один рік. Ви навіть можете замовити е-ваучер у будь-якій країні світу. Зв'яжіться з нашим відділом обслуговування клієнтів щоб отримати більше інформації та замовити ваучер.

Так, Ви можете у будь-який момент відмовитися від своєї підписки. До моменту вичерпання оплаченого терміну Ви зможете користуватися аплікацією. Наступний платіж вже не буде стягнуто з Вашої карти.

Для того, щоб відмовитися від підписки, виберіть на своєму акаунті у профілі Fast Phrases опцію "Анулювати". У випадку виникнення проблем зв'яжіться з нами.

Почніть вивчення мови

Виберіть мову, яку Ви хочете вивчати