Купіть аплікацію для вивчення мов Fast Phrases за спеціальною знижкою

Ви почнете розуміти іноземну мову вже через 7 днів!

Перед тим, як почати навчання, подивіться, чому Fast Phrases допоможе Вам досягти мети краще та швидше ніж інші методи вивчення мов.

  • Достатньо 15 хвилин на день

    Ми пристосували метод Fast Phrases до режиму життя сучасної людини. Ми розуміємо, що Вам не завжди легко знайти час та місце на довгі заняття та записи. Замість цього ми пропонуємо короткі, динамічні сесії, які Ви реалізуєте де і коли завгодно. Навіть їдучи автобусом або чекаючи у черзі!

  • Метод ефективний у кожному віці

    Багато навчальних програм створюється з думкою про наймолодших. З цього виникає міф, що дорослим дуже важко оволодіти новою мовою. Якщо Ваші попередні спроби були невдалими, пам'ятайте, що це не Ваша вина! Винні погано підібрані методи навчання - це як проба просунути кубик у круглий отвір! Fast Phrases ми створили для кожного: осіб різного віку та ступеня володіння мовою. Розвинений алгоритм пристосує хід навчання до Ваших індивідуальних потреб та успіхів.

  • Ви блискавично почнете говорити новою мовою

    На кожному етапі створення Fast Phrases ми ставили перед собою одну головну мету: як найшвидше навчити Вас розмовляти іноземною мовою. Тому в нашій аплікації Ви не знайдете видуманих оборотів, якими ніхто щоденно не користується. Ви оволодієте живою, актуальною мовою. Крім того, завдяки використанню новіших наукових відкрить у сфері нейролінгвістики, навчання з Fast Phrases швидше навіть у 5 разів!*

*Порівняно до традиційних, шкільних методів вивчення мов. Дослідження проводилось на вибірці у 1000 анкетованих.

Ви нічим не ризикуєте

Над методом Fast Phrases ми працювали довго, та грунтовно його перевірили. Ми повністю впевнені в його ефективності. Тому пропонуємо Вам унікальну, 30-денну гарантію задоволення. Якщо з будь-якого приводу Ви будете незадоволені нашою аплікацією, отримаєте повне повернення коштів покупки.

Вони вже опанували мову з Fast Phrases

Скільки це коштує?

Ви будете здивовані тим, як небагато Вам доведеться витратити, щоб мати необмежений доступ до аплікації Fast Phrases!

В той час, коли в мовній школі або під час індивідуальних занять Ви змушені платити декілька тисяч гривень щомісяця (в цю ціну не входять кошти на підручники та доїзд), то за місяць навчання в Fast Phrases Ви заплатите в рамках унікальної акції лише 9,95 EUR.

Крім того, Ви можете заощадити свої кошти, якщо одразу заплатите за 3, 6 або 12 місяців навчання. У випадку передоплати за 12 місяців навчання, Ви платитимете за один місяць лише 4,95 EUR. Це менше, ніж одна поїздка на таксі! Якщо Ви зробите оплату вже сьогодні, то отримаєте гарантію постійної зниженої ціни!

Приєднайтеся до команди вдоволених користувачів Fast Phrases

Вам залишилося зробити тільки один останній крок до цілі - легкого та результативного вивчення іноземної мови. Вам потрібен тільки будь-який комп'ютер, телефон чи планшет та доступ до інтернету. Ви можете вибрати будь-який зручний для Вас пакет та починати заняття вже за кілька хвилин!

Також ми маємо для Вас прекрасну новину! Ми хочемо, щоб якнайбільше людей могли скористатися можливістю вивчити іноземну мову за допомогою інноваційних методик. Тому саме зараз ми пропонуємо Вам спеціальну знижку: якщо Ви скористаєтеся нашою пропозицією вже сьогодні, Ви заощадите від 50% до 77%!

Виберіть мову, яку Ви хочете вивчати

Почніть вивчення мови

Крок 1/3: Заповніть наступну форму, щоб почати вивчення мови

Виберіть зі списку країну Вашого проживання