Koupit aplikaci Fast Phrases jazykové výuky se speciální slevou

Po 7 dnech začnete rozumět cizím jazykům!

Než se začnete učit, přečtěte si článek proč Fast Phrases Vám pomohou lépe a rychleji dosáhnout Vašeho cíle než jiné metody výuky cizích jazyků.

  • Jen 15 minut denně

    Metodu Fast Phrases jsme přizpůsobili dnešnímu způsobu života. Uvědomujeme si, že pro Vás není vždy snadné najít čas a prostor pro delší učení a psaní poznámek. Namísto toho navrhujeme krátké, dynamické lekce, které můžete dělat kde a kdy chcete. Dokonce i v autobuse nebo při čekání v řadě!

  • Metoda je účinná v každém věku

    Mnoho vzdělávacích programů je vytvořeno především pro nejmladší. Proto mýtus, že dospělí velmi těžko zvládají výuku nového jazyka. Pokud byly Vaše předchozí pokusy neúspěšné, nezapomeňte, že to není Vaše chyba! Mohou za to špatně zvolené metody výuky – jako když se snažíte vtlačit čtvercový blok do kulaté díry. Fast Phrases byla vytvořena pro každého: lidé všech věkových kategorií a jazykových úrovní. Pokročilý algoritmus přizpůsobí průběh učení Vašim individuálním potřebám a pokroku.

  • Jazyk začnete rychle používat

    V každé fázi vytváření Fast Phrases jsme se řídili jedním základním cílem: naučit Vás mluvit co nejdříve v cizím jazyce . Proto v naší aplikaci nenajdete žádné fantázní fráze, které nikdo nepoužívá. Naučíte se živý, aktuální jazyk. Navíc díky využití nejnovějších vědeckých poznatků v oblasti neurolingvistiky je učení z rychlých frází dokonce 5krát rychlejší! *

* Ve srovnání s tradičními, vyučovacími metodami ve škole. Studie byla provedena na vzorku 1000 respondentů.

Nic neriskujete

Dlouhodobě jsme pracovali nad metodou Fast Phrases a důkladně jsme ji prozkoumali. Jsme naprosto přesvědčeni o její účinnosti. Proto Vám nabízíme jedinečnou 30-denní záruku spokojenosti . Pokud z nějakého důvodu nebudete spokojeni, obdržíte plnou náhradu ceny.

Už zvládli jazyk s Fast Phrases

Kolik to stojí?

Budete překvapeni, jak málo musíte zaplatit, abyste měli neomezený přístup k aplikaci Fast Phrases!

Zatímco jazykový kurz nebo individuální přednášky s učitelem stojí i několik stovek dolarů měsíčně (a také musíte přidat náklady na učebnice, knihy, dojíždění), pouze za jeden měsíc přístupu k Fast Phrases zaplatíte tuto akční cenu 297 Kč.

Nejen to, můžete výrazně snížit tyto náklady tím, že se rozhodnete zaplatit předem na 3, 6 nebo 12 měsíců - v druhém případě náklady na měsíční používání platformy je pouze 160 Kč. Je to méně než jízda taxíkem! Pouze nákupem získáte záruku zachování propagační ceny navždy!

Připojte se k spokojeným uživatelům Fast Phrases

Jen krok od zahájení efektivního a příjemného jazykového vzdělávání. Potřebujete pouze zařízení připojené k internetu: počítač, telefon nebo tablet. Vyberte si nejlepší balíček a začněte s ním během několika minut!

Máme pro Vás dobrou zprávu! Chceme, aby z této inovativní metody jazykového vzdělávání profitovalo co nejvíce lidí. Proto Vám nyní nabízíme speciální slevu: využijte dnešní promo akci a zaplatíte od 50% až po 77% méně!

Vyberte jazyk, který se chcete naučit

Začněte jazykovou výuku

Krok 1/3: Vyplňte níže uvedený formulář a začněte se učit jazyk

Vyberte ze seznamu svou zemi