Özel bir indirim ile Fast Phrases dil öğrenme uygulamasını satın al

Sadece 7 gün içinde yabancı dili anlamaya başlayacaksın!

Öğrenmeye başlamadan önce neden Fast Phrases hedefine diğer dil öğrenme yöntemlerinden daha iyi ve daha hızlı ulaşmana yardımcı olacağını keşfet.

  • Günde 15 dakika yeterli

    Fast Phrases yöntemini bugünün yaşam biçimine uyarladık. Uzun öğrenme süreci ve not almak için zaman ve yer bulmanın senin için her zaman kolay olmadığını biliyoruz. Bunun yerine, istediğin yerde istediğin zaman yapabileceğin kısa, dinamik oturumları öneriyoruz. Hatta otobüsle seyahat ederken ve sıra bekerken bile!

  • Her yaşta etkili bir yöntem

    Birçok öğrenme programı genellikle gençlere yöneliktir. Dolayısıyla, yetişkinlerin yeni bir dil öğrenmesinin çok zor olduğunu düşünülür. Önceki girişimlerin başarısız olduysa, bunun senin suçun olmadığını unutma! Suç, yanlış seçilmiş öğrenme yöntemlerindedir -bu durum kare bir bloğu yuvarlak bir deliğe sokmaya çalışmak gibi! Fast Phrases herkes faydalanabilsin diye oluşturduk:yaş ve dil seviyesi farketeksizin. Gelişmiş algoritma, öğrenme sürecini kişisel ihtiyaçlarına ve ilerleme durumuna ayarlayacaktır.

  • Dili hemen kullanmaya başlayacaksın

    Fast Phrases oluşturmanın her aşamasında, temel bir hedefimiz vardı: sana en kısa sürede yabancı dil konuşmayı öğretmek. Bu nedenle, uygulamamızda, kimsenin kullanmadığı herhangi bir uyduruk ifadeyi bulamazsın. Canlı ve güncel bir dil öğreneceksin. Ek olarak, nörobilimbilim alanındaki en son bilimsel keşiflerin kullanılması sayesinde, Fast Phrases ile öğrenmeyi 5 kat daha hızlı mümkün kıldık.*

* Geleneksel okul dil öğrenme yöntemleriyle karşılaştırıldığında. Çalışma 1000 katılımcıdan oluşan bir örneklem üzerinde yürütülmüştür.

Risk yok

Fast Phrases yöntemi üzerinde uzun süre çalıştık ve araştırmalar yaptık. Etkili olduğundan kesinlikle eminiz. Bu yüzden sana benzersiz, 30 günlük bir memnuniyet garantisini veriyoruz . Herhangi bir nedenle uygulamadan memnun kalmazsan, ücretin tamamını geri alabilirsin.

Onlar Fast Phrases ile yabancı dil öğrendiler

Fiyatı ne kadar?

Fast Phrases uygulamasına sınırsız erişim sağlamak için ne kadar az harcaman gerektiğine şaşıracaksın!

Bir dil kursu veya bir öğretmen ile özel dersler ayda birkaç yüz dolara bile mal olurken (ayrıca ders kitapları, malzemeler, gidip gelme masraflarını da eklemen gerekir), Fast Phrases aylık erişimi için inanılmaz bir promosyonda yalnızca ₺729 ödersin.

Sadece bu değil, 3, 6 veya 12 ay önceden peşin ödeme yapmaya karar vererek, bu maliyeti önemli ölçüde azaltabilirsin -bu durumda platformun aylık kullanım maliyeti sadece ₺389. Bir taksi yolculuğundan daha az! Sadece şimdi satın alma kararı vererek, promosyon fiyatının sonsuza dek korunmasını garanti altına alabilirsin.

Memnun Fast Phrases kullanıcılarına katıl

Etkili ve keyifli bir dil öğrenimine başlamaya bir adım kaldı. Sadece İnternete bağlı herhangi bir cihaza ihtiyacın var: bilgisayar, telefon veya tablet. Senin için en iyi paketi seç ve birkaç dakika içinde oturuma başla!

Sana iyi haberlerimiz var! Bu yenilikçi dil öğrenme yönteminden mümkün olduğunca çok insanın yararlanmasını istiyoruz. Bu nedenle, yalnızca şimdi sana özel bir indirim sunuyoruz: bugünkü promosyondan yararlan ve % 50'den % 77'ye kadar daha az öde!

Öğrenmek istediğin dili seç

Dil öğrenmeye başla

Adım 1/3: Dil öğrenmeye başlamak için aşağıdaki formu doldur

Listeden yaşadığın ülkeyi seç