Osta keeleõppe rakendus Fast Phrases soodushinnaga

Hakkad võõrkeelest aru saama juba 7 päevaga!

Enne õppimise alustamist vaata, miks Fast Phrases aitab Sul saavutada eesmärki paremini ja kiiremini kui teised keeleõppe meetodid.

  • Piisab 15 minutist päevas

    Kohandasime Fast Phrases meetodi kaasaegse inimese eluviisile. Anname endale aru, et mitte alati ei ole Sul lihtne leida aega ja kohta pikemaks õppimiseks ja märkmete tegemiseks. Selle asemel pakume lühikesi ja dünaamilisi sessioone, mille läbid, kus ja millal tahad. Isegi bussis sõites või järjekorras seistes!

  • Meetod on tõhus igas vanuses

    Paljud õppeprogrammid on koostatud nii, et nad sobiksid kõige noorematele. Sealt ka müüt, et täiskasvanutel on uut keelt raske omandada. Kui Sinu senised katsed osutusid ebaõnnestunuks, pea meeles, et see ei ole Sinu süü! Süüdi on halvasti valitud õppemeetodid – nagu kandilise klotsi pigistamine ümarasse avasse! Fast Phrases'iga lõime sobiva meetodi igaühele: erineva vanusega ja erineva keeletasemega inimestele. Kasutatud algoritm kohandab õppetöö kulgemise Sinu individuaalsetele vajadustele ja edusammudele.

  • Hakkad kiiresti võõrkeeles suhtlema

    Igal Fast Phrases loomise etapil oli meie ees põhieesmärk: õpetada Sind võimalikult kiiresti võõrkeeles rääkima . Seepärast ei leia Sa meie rakendusest tehislikke väljendeid, mida keegi juba ammu igapäevaselt ei kasuta. Omandad elava, igapäevase keele. Lisaks on tänu uusimate neurolingvistika alaste teaduslike avastuste kasutamisele Fast Phrases keeleõpe isegi 5 korda kiirem!*

* Võrreldes traditsiooniliste koolis kasutatavate keeleõppe meetoditega. Uuringute tulemused põhinevad 1000 küsitletud isikute grupil.

Sa ei riski millegagi

Töötasime Fast Phrases meetodi kallal kaua ja analüüsisime seda süviti. Oleme täiesti veendunud selle tõhususes. Seepärast pakume Sulle unikaalse 30-päevase rahulolu garantii. Juhul, kui Sa mistahes põhjusel ei jää meie rakendusega rahule, saad tagasi kogu ostuhinna.

Nemad juba omandasid võõrkeele Fast Phrases'iga

Kui palju see maksab?

Imestud, kui vähe pead kulutama, et saada piiramatu juurdepääs Fast Phrases rakendusele!

Samas kui keelekooli kursus või individuaalsed õppetunnid lektoriga maksavad isegi mitusada dollarit kuus (sellele tuleb veel lisada õpikute, raamatute ja transpordikulud), maksad kuise juurdepääsu eest rakendusele Fast Phrases sooduskampaania ajal vaid 9,95 €.

Lisaks sellele võid seda hinda tunduvalt alandada, otsustades maksta ette 3-, 6- või 12-kuuse juurdepääsu eest – viimase valiku korral on kuise platvormi kasutamise hind üksnes 4,95 €. See on vähem kui taksosõit! Ainult juhul, kui ostad nüüd, saad soodushinna tagamise garantii alatiseks!

Liitu Fast Phrases rahuolevate kasutajatega

Ainult üks samm lahutab Sind tõhusa ja meeldiva võõrkeele õppe alustamisest. Vajad vaid suvalist interneti juurdepääsuga seadet: arvutit, telefoni või tahvelarvutit. Vali endale sobiv pakett ja alusta sessiooni juba paari minuti pärast!

Meil on Sulle hea uudis! Tahame, et võimalikult rohkem inimesi kasutaksid seda uuenduslikku keeleõppe meetodit. Seepärast pakume Sulle erisoodustust: kasuta soodushinda täna ja maksa alates50% kuni isegi 77% vähem!

Vali keel, mida tahad õppida

Alusta võõrkeele õppimist

Samm 1/3: Täida keeleõppe alustamiseks alljärgnev vorm

Vali loetelust oma elukoha riik