Kúpte si aplikáciu Fast Phrases so špeciálnou zľavou

Po 7 dňoch začnete rozumieť cudzí jazyk!

Skôr ako sa začnete učiť, pozrite si prečo Fast Phrases Vám pomôžu dosiahnuť Váš cieľ lepšie a rýchlejšie ako iné metódy jazykového vzdelávania.

  • Len 15 minút denne

    Metódu Fast Phrases sme prispôsobili spôsobu života dnes. Uvedomujeme si, že pre Vás nie je vždy ľahké nájsť čas a priestor na dlhšie učenie a zapisovanie poznámok. Namiesto toho navrhujeme krátke, dynamické relácie , ktoré môžete robiť kde a kedy chcete. Dokonca aj v autobuse alebo pri čakaní v rade!

  • Metóda je účinná v každom veku

    Mnohé vzdelávacie programy sú vytvorené hlavne pre najmladších. Preto je mýtus, že dospelí sa veľmi ťažko učí nový jazyk. Ak boli Vaše predchádzajúce pokusy neúspešné, nezabudnite, že to nie je Vaša chyba! Môžu za to zle zvolené metódy výučby – ako keď sa snažíte vtlačiť štvorcový blok do okrúhle diery. Fast Phrases bola vytvorená pre všetkých: ľudia všetkých vekových kategórií a úrovní jazyka. Pokročilý algoritmus prispôsobí priebeh učenia Vašim individuálnym potrebám a pokroku.

  • Jazyk začnete používať rychlosťou blesku

    V každej fázi vytvárania Fast Phrases, sme sa riadili jedným základným cieľom: naučiť Vás hovoriť čo najskôr v cudzom jazyku . Preto v našej aplikácii nenájdete žiadne fantázie, ktoré nikto nepoužíva. Naučíte sa živý, aktuálny jazyk. Okrem toho, vďaka použitiu najnovších vedeckých poznatkov v oblasti neurolingvistiky, je učenie sa z rýchlych fráz dokonca 5-krát rýchlejšie! *

* V porovnaní s tradičnými, vyučovacími metódami v škole. Štúdia bola vykonaná na vzorke 1000 respondentov.

Nič neriskujete

Dlho sme pracovali na metóde Fast Phrases a dôkladne sme ju preskúmali. Sme absolútne presvedčení o jeho účinnosti. Preto Vám ponúkame jedinečnú 30-dňovú záruku spokojnosti . Ak z akéhokoľvek dôvodu nebudete spokojní s našou aplikáciou, dostanete plnú náhradu ceny.

Už zvládli jazyk s Fast Phrases

Koľko to stojí?

Budete prekvapení, ako málo musíte zaplatiť , aby ste mali neobmedzený prístup k aplikácii Fast Phrases!

Kým jazykový kurz alebo jednotlivé lekcie súkromných učiteľov stoja dokonca niekoľko stoviek dolárov mesačne (a tiež musíte pridať náklady na učebnice, knihy, dochádzanie), zaplatíte neuveriteľnú propagačnú cenu 9,95 € iba za jeden mesiac prístupu k Fast Phrases.

Nielen to, môžete výrazne znížiť tieto náklady tým, že rozhodnete platiť vopred na 3, 6 alebo 12 mesiacov - v druhom prípade náklady na mesačné používanie platformy je len 4,95 €. Je to menej ako jazda taxíkom! Iba nákupom teraz získate záruku zachovania propagačnej ceny navždy!

Pridajte sa k radom spokojných používateľov Fast Phrases

Je to len krok od začatia efektívneho a príjemného jazykového vzdelávania. Potrebujete len akékoľvek zariadenie pripojené k internetu: počítač, telefón alebo tablet. Vyberte si najlepší balíček pre Vás a začnite lekciu za pár minút!

Máme pre Vás dobrú správu! Chceme, aby z tejto inovatívnej metódy jazykového vzdelávania profitovalo čo najviac ľudí. Preto len teraz Vám ponúkame špeciálnu zľavu: využite výhody dnešnej promo akcie a zaplatte od 50% až po 77% menej!

Wybierz język, którego chcesz się nauczyć

Začnite sa učiť jazyk

Krok 1/3: Vyplňte nižšie uvedený formulár a začnite sa učiť jazyk

Vyberte zo zoznamu svoju krajinu