Fast Phrases metoda jazykového učení - popis činnosti

Metoda Fast Phrases

Zajímá vás, zda je pro Vás nejlepší volbou výuka jazyka s Fast Phrases? Přečtěte si, o čem je naše inovativní metoda učení! Byla vyvinuta týmem vynikajících jazykových specialistů a jeho základem je hloubková analýza chování lidí, kteří se učili nový cizí jazyk. Díky tomu aplikace Fast Phrases Vám také umožní zvládnout jazyk - bez ohledu na věk a jazykové znalosti nebo dovednosti.

Naučte se jazyk jednoduše a přirozeně

Lingvisté, kteří zkoumají tajemství lidského mozku, zjistili, že nejefektivnějším způsobem, jak se naučit cizí jazyk, je přirozeně vstřebávat znalosti a zároveň svobodně komunikovat. Když se dítě učí svůj mateřský jazyk, dělá to prostřednictvím situací, které jsou mu známé a srozumitelné a definované nesrozumitelným pojmem - slovem.

Slovo je spojeno s danou událostí a najednou díky propojení s oblastí, která je nejen abstraktní - verbální, neznámá, ale také s odkazem ve známé realitě, se stává něčím blízkým a snadno zapamatovatelným.

V aplikaci Fast Phrases podněty jak sluchové, tak vizuální, stimulují naše paměťová centra, odkazují na kontext našeho rodného jazyka, zakořeněného v dětství - a jsou tedy spojeny s dříve zaznamenanými událostmi v paměti událostí. Díky tomu jazyk rychle a efektivně absorbujete.

Dlouho si pamatujte

Fast Phrases je interaktivní aplikace, která dává pozitivní, vnější podněty, stimulující mozek ke zvýšené aktivitě.

Mějte na paměti, že každý účinný typ učení je interaktivní proces!

Fast Phrases navíc efektivně zakóduje nová slova v dlouhodobé paměti , takže po týdnu či dvou letech „neuniknou“ a budete si je stále pamatovat.

Fast Phrases:

  • Je založen na metodě asociační sítě
  • Efektivně vkládá nová slova do dlouhodobé paměti
  • Poskytuje nejen vizuální, ale i sluchové podněty
  • Umožňuje učení v místě a čase dle vlastního výběru
  • Snižuje stres spojený s učením

Učte se bez stresu

Pohodlné vzdělávací prostředí je nesmírně důležitou podmínkou úspěšného učení. Během skupinového učení (např. v jazykové škole) většina respondentů pociťuje zvýšení úrovně stresu a snížení pocitu bezpečí.

Většina účastníků skupinových kurzů přiznává, že se bojí udělat chybu ve veřejném fóru.

Významná část tvrdí, že to negativně ovlivnilo nejen jejich studijní výsledky, ale také vyústilo v nechuť k samotnému jazyku a pocítili i jiné příznaky, obvykle spojené s dlouhodobým vystavením i menšímu stresu: nespavost, nedostatek nebo zvýšení chuti k jídlu, odchod ze společenského života.

S Fast Phrases se učíte podle vlastních pravidel kde chcete a kdy chcete

Naší aplikací můžete použít na každém multimediálním zařízení - notebooku, tabletu nebo smartphonu.

Lekce se mohou konat na jakémkoli místě a v jakémkoli čase: ve večerních hodinách doma, o přestávce ve škole nebo během oběda v práci.

Na rozdíl od vystoupení nemusí být jazykové vzdělávání tvrdé a únavné - krátké, příjemné sezení poskytují optimální stimulaci mozku, aniž by způsobovaly přetížení a únavu.

Konečně začněte mluvit v cizím jazyce

Připojte se ke skupině spokojených uživatelů, kteří se již naučili jazyk díky aplikaci Fast Phrases. Vytvořili jsme ji po dlouhých letech lingvistického výzkumu v oblasti získávání a uchovávání cizích jazyků. Každý den pracujeme na zdokonalení naší metody tak, aby každý mohl rychle začít používat vybraný jazyk.

Vytváření naší aplikace nám umožnilo praktické využití jazyka, který Vám umožní komunikovat v každodenních situacích co nejrychleji. Zapomeňte na školní noční můru, tzn. gramatiku! Pravidla, jimiž se jazyk řídí, budou získána přirozeně v průběhu příjemného učení a to i bez stresu. Bude se Vám líbit čas strávený s Fast Phrases díky návykovým prvkům, jako jsou zajímavosti o zemích, zajímavosti zlepšující koncentraci nebo přetahování slov na obrazovce . V každém kroku budete doprovázeni multimédii, která Vám pomůžou zapamatovat si správnou výslovnost slov a vět.

Testovali jsme to sami!

Každý z nás má zkušenosti s různými technikami učení: někteří ukončili lingvistické studia, jiní získali certifikáty z angličtiny, němčiny nebo španělštiny a ještě jiní chodili na soukromé hodiny.

Nezaměřili jsme se však jen na vlastní výsledky. Chtěli jsme vytvořit aplikaci, která umožňuje každému naučit se cizí jazyk bez ohledu na jeho věk, pohlaví, predispozici nebo dokonce množství volného času.

Cíl byl pouze jeden: každý uživatel se musí naučit jazyk co nejdříve . Během této doby jsme proto také sledovali proces učení mnoha dalších lidí a strávili jsme spoustu času studiem publikací a výsledků výzkumu v oblasti lingvistiky.

Máme jazykové vzdělání, proto se snažíme o nejvyšší kvalitu výuky

Pravděpodobně jste si již všimli, že nejsme skupina náhodných lidí bez jazykového vzdělání . Naše fascinace tím, jak učící procesy probíhají u různých lidí, nás inspirovalo k vytvoření aplikace Fast Phrases. Spoléháme na všechny získané zkušenosti, pozorování a závěry. To však neznamená, že jsme uzavřeni zcela novým zkušenostem. Náš zákaznický servis efektivně komunikuje ve 23 jazycích, takže se s námi můžete podělit o svůj názor, stačí poslat e-mail a určitě ho vezmeme v úvahu při plánování zlepšení aplikace.

Tím, že nám svěřujete proces Vaší výuky cizího jazyka, můžete si být jisti, že jsme do něj vložili celé srdce, abyste si mohli vychutnat nejnovější úspěchy v oblasti technologie a vědy.

Začněte jazykovou výuku

Krok 1/3: Vyplňte níže uvedený formulář a začněte se učit jazyk

Vyberte ze seznamu svou zemi