Metóda rýchleho učenia jazyka - popis

Metoda Fast Phrases

Zaujímalo by Vás, či učenie sa jazyka s Fast Phrases bude pre Vás tou najlepšou voľbou? Prečítajte si, o čom je naša inovatívna metóda učenia! Bol vyvinutý tímom vynikajúcich jazykových špecialistov a jeho základom je hĺbková analýza správania ľudí, ktorí sa učia nový cudzí jazyk. Vďaka tomu aplikácia Fast Phrases Vám tiež umožní zvládnuť jazyk - bez ohľadu na vek a jazykové znalosti.

Ovládnite jazyk prirodzene

Lingvisti objavujú tajomstvá ľudského mozgu a zistili, že najúčinnejším spôsobom, ako sa naučiť cudzí jazyk, je prirodzene absorbovať vedomosti a zároveň voľne komunikovať. Keď sa dieťa učí svoj materinský jazyk, robí to prostredníctvom situácií, ktoré sú mu známe a zrozumiteľné a definované nedorozumiteľným pojmom - slovom.

Slovo je spojené s danou udalosťou a zrazu, vďaka jeho prepojeniu s oblasťou, ktorá je nielen abstraktná - verbálna, neznáma, ale aj s odkazom v známej realite, sa stáva niečím blízko a ľahko zapamätateľným.

V aplikácii Fast Phrases stimulujú naše pamäťové centrá podnety, tak sluchové, ako aj vizuálne, ktoré odkazujú na kontext nášho rodného jazyka, zakorenené aj v detstve - a teda sú spojené s predtým zaznamenanými udalosťami v pamäti udalostí. Vďaka tomu jazyk absorbujete rýchlo a efektívne.

Pamätajte si na dlhú dobu

Fast Phrases je interaktívna aplikácia, ktorá dáva pozitívne, vonkajšie podnety, stimulujúce mozog pre zvýšenú aktivitu.

Majte na pamäti, že každý efektívny typ učenia je interaktívny proces!

Fast Phrases okrem toho účinne kódujú nové slová v dlhotrvajúcej pamäti , takže po týždni alebo dvoch „neuniknú“ po zapamätaní.

Fast Phrases:

  • Je založený na metóde asociačnej siete
  • Efektívne vkladá nové slová do dlhodobej pamäte
  • Poskytuje nielen vizuálne, ale aj sluchové podnety
  • Umožňuje učenie v mieste a čase podľa Vášho výberu
  • Znižuje stres spojený s učením

Učte sa bez stresu

Pohodlné vzdelávacie prostredie je mimoriadne dôležitou podmienkou úspešného vzdelávania. Počas skupinového učenia (napr. V jazykovej škole) väčšina respondentov pociťuje zvýšenie úrovne stresu a zníženie pocitu bezpečnosti.

Väčšina účastníkov skupinových kurzov pripúšťa, že sa obáva urobiť chybu vo verejnom fóre.

Významná časť tvrdí, že to negatívne ovplyvnilo nielen na ich študijné výsledky, ale tiež viedlo k averzii k samotnému jazyku a k iným príznakom, zvyčajne spojeným s dlhodobým stresom: nespavosť, nedostatok alebo zvýšenie chuti do jedla, ustúpenie zo spoločenského života.

S Fast Phrases sa budete učít podľa vlastných pravidiel - kde chcete, kedy chcete

Našú aplikáciu môžete použiť na ľubovoľnom multimediálnom zariadení - notebooku, tabletu alebo smartfóne.

Lekcie sa môžu konať na akomkoliv mieste a v akomkoliv čase: večer doma, na prestávke v škole alebo počas obeda v práci.

Na rozdiel od iných nemusí byť jazykové vzdelávanie tvrdé a únavné - krátke, príjemné lekcie poskytujú optimálnu stimuláciu mozgu bez toho, aby spôsobovali preťaženie a únavu.

Začnite hovoriť v cudzom jazyku

Pridajte sa k skupine spokojných používateľov, ktorí sa už naučili jazyk vďaka aplikácii Fast Phrases. Vytvorili sme jú po dlhých rokoch lingvistického výskumu o získavaní a uchovávaní cudzích jazykov. Každý deň pracujeme na zlepšení našej metódy tak, aby každý mohol rýchlo začať používať zvolený jazyk.

Vytvorenie našej aplikácie nám umožnilo praktické používanie jazyka, ktoré Vám umožní komunikovať v každodenných situáciách čo najrýchlejšie. Zabudnite na školskú nočnú moru, teda gramatiku! Pravidlá, ktorými sa riadi jazyk, sa získajú prirodzene v priebehu príjemného a ​​bezstresového učenia. Bude sa Vám páčiť čas strávený s Fast Phrases vďaka zaujímavým prvkom, ako sú zaujímavosti o krajinách, zaujímavosti zlepšujúce koncentráciu alebo ťahanie slov na obrazovke . V každom kroku budete sprevádzaný multimédiami, ktoré vám pomôžu zapamätať si a hrať správnu výslovnosť slov a viet.

Testovali sme to sami!

Každý z nás má skúsenosti s rôznymi učebnými technikami: niektorí absolvovali jazykové štúdiá, iní absolvovali medzinárodné certifikáty potvrdzujúce svoje znalosti angličtiny, nemčiny alebo španielčiny a iní absolvovali súkromné ​​hodiny s učiteľmi.

Nezameriavali sme sa však len na naše vlastné výsledky. Chceli sme vytvoriť aplikáciu, ktorá umožňuje každému naučiť sa cudzí jazyk bez ohľadu na jeho vek, pohlavie, predispozíciu alebo dokonca množstvo voľného času.

Cieľ bol iba jeden: každý používateľ sa musí naučiť jazyk čo najskôr . Preto sme počas tejto doby sledovali aj proces učenia sa mnohých iných ľudí a strávili sme veľa času štúdiom publikácií a výsledkov výskumu v oblasti lingvistiky.

Máme jazykové vzdelávanie, preto sa staráme o kvalitu výučby

Pravdepodobne ste už zaznamenali, že nie sme skupina náhodných ľudí bez jazykového vzdelávania . Naša fascinácia, ako vyučovacie procesy vykonávajú rôzni ľudia, nás prinútila vytvoriť aplikáciu Fast Phrases. Spoliehame sa na všetky získané skúsenosti, pozorovania a závery. To však neznamená, že sme uzavretí úplne novým skúsenostiam. Náš zákaznícky servis efektívne komunikuje v 23 jazykoch, takže sa s nami môžete podeliť o svoj názor v super pohodlnom spôsobe, stačí poslať e-mail a určite ho vezmeme do úvahy pri plánovaní zlepšení v aplikácii.

Ak nám zveríte proces výučby cudzieho jazyka, môžete si byť istí, že sme do neho vložili celé srdce, aby ste si mohli vychutnať najnovšie úspechy technológie a vedy.

Začnite sa učiť jazyk

Krok 1/3: Vyplňte nižšie uvedený formulár a začnite sa učiť jazyk

Vyberte zo zoznamu svoju krajinu