Fast Phrases yöntemi- açıklama

Fast Phrases yöntemi

Fast Phrases ile bir dil öğrenmenin senin için en iyi seçenek olup olmadığını mı merak ediyorsun? Yenilikçi öğrenme yöntemimizin ne anlama geldiğini keşfet! Seçkin bir dil uzmanı ekibi tarafından geliştirilmiştir ve temeli, yeni bir yabancı dil öğrenen kişilerin davranışlarının derinlemesine bir analizidir. Bu sayede, Fast Phrases uygulaması aynı zamanda yaş ve dil becerilerinden bağımsız olarak dile hakim olmana izin verecektir.

Doğal olarak dil öğren

İnsan beyninin gizemlerini araştıran dilbilimciler, yabancı dilin öğrenmenin en etkili yolunun, dille özgürce etkileşime girerek, bilgileri doğal olarak absorbe etmek olduğunu keşfettiler. Küçük bir çocuk anadilini öğrenirken, ona tanıdık ve anlaşılır gelen durumları yeni ve şu ana kadar bilmediği bir tanımla, yani kelimeyle, anlatmaya çalışıyor.

Kelime, şu ana kadar sadece soyut, belirsiz bir şey, çocuğun aşina olduğu belli bir olayla veya durumla ilişkilendirilir ve aniden ikisinin bağlanması sayesinde, referans oluşup, o kelime artık tanıdık gelmeye başlar.

Fast Phrases uygulamasında, hem işitsel hem de görsel uyarıcılar, hafıza merkezlerimizi teşvik eder, çocukluk çağıda beynimize yerleşen anadilimize atıfta bulunur ve böylece hafızada önceden kaydedilmiş olaylarla ilişkilendirilir. Bu sayede, dili hızlı ve etkili bir şekilde öğreniyorsun.

Uzun süre hatırla

Fast Phrases, beyni yoğun aktiviteye uyaran, pozitif dış etkenleri gönderen etkileşimli bir uygulamadır.

Etkili öğrenmenin, etkileşimli bir süreç olduğunu unutmayın!

Ek olarak, Fast Phrases yeni kelimeleri etkili bir şekilde uzun süreli hafızaya kodlar, bu nedenle bir veya iki hafta sonra bu bilgiler beyninden "uçmaz".

Fast Phrases:

  • Çağrışım ağı yöntemine dayanır
  • Yeni sözcükleri etkili bir şekilde uzun süreli hafızaya yerleştirir.
  • Hem görsel hem işitsel uyaranlar sağlar.
  • İstediğin yerde ve istediğin zaman öğrenmeyi mümkün kılar.
  • Öğrenme ile ilişkili stresi azaltır

Stressiz eğitim

Rahat bir öğrenme ortamı, başarılı bir öğrenme için son derece önemli bir koşuldur. Grup öğrenimi sırasında (örneğin bir dil okulunda), ankete katılanların çoğunluğu stres seviyesinde bir artış ve güvenlik anlamında bir azalma olduğunu hissediyor.

Grup kurslarına katılanların çoğu, insanlar içinde hata yapmaktan korktuğunu itiraf ediyor.

Önemli bir kısmı, bunun sadece öğrenme sonuçlarını olumsuz yönde etkilemediğini, aynı zamanda dilin kendisinden soğuma ve uykusuzluk, iştahsızlık veya sosyal yaşamdan vazgeçme gibi ,genellikle küçük strese uzun süre maruz kalmasıyla ilişkili sempotomları gözlemlenmiştir.

Fast Phraes ile dilediğin gibi öğreniyorsun - istediğin yerde ve istediğin zaman

Uygulamamızı dizüstü bilgisayar, tablet veya akıllı telefon gibi herhangi bir multimedya cihazında kullanabilirsiniz.

Oturumlar uygun bir yerde ve zamanda yapılabilir: akşamları evde, okulda moladayken veya işte öğle yemeği sırasında.

Görünüşlerin aksine, dil öğrenmenin zor ve yorucu olması gerekmez - kısa, keyifli oturumlar beynin aşırı yüklenmesine ve yorgunluğa neden olmadan optimum uyarılmasını sağlar.

Sonunda yabancı dil konuşmaya başla

Fast Phrases uygulaması sayesinde dil öğrenmiş memnun kullanıcılar grubuna katılın. Yabancı dillerin edinimi ve korunması üzerine uzun yıllar süren dilbilimsel araştırmalar yaptık. Her gün, yöntemimizi geliştirmek için çalışıyoruz, böylece herkes tercih ettiği dili hızlı bir şekilde kullanmaya başlayabilir.

Uygulamamızı oluşturarak, gündelik durumlarda en kısa sürede iletişim kurmanıza olanak sağlayacak pratik bir dile odaklandık. Grameri, yani okul kabusunu, unut! Dil kurallar, keyifli ve stressiz bir öğrenme sürecinde doğal olarak edineceksin. Ülkeler hakkında ilginç bilgiler, konsantrasyon arttırma ipuçları veya ekranda kelimeler sürükleme gibi bağımlılık yaratan unsurlar sayesinde Fast Phrases ile geçirdiğin zamanı çok seveceksin. Her adımda, kelimelerin ve cümlelerin doğru telaffuzunu hatırlamana ve tekrarlamana yardımcı olmak için multimedyalar yanında olacak.

Kendimiz test ettik!

Her birimiz çeşitli öğrenme teknikleriyle deneyime sahibiz: bazılarımız dil bölümlerinden mezun oldu, diğerleri İngilizce, Almanca veya İspanyolca bilgisini kanıtlayan uluslararası sertifikaları aldı, diğerleri öze dersler aldı.

Ancak sadece kendi sonuçlarımıza odaklanmadık. Yaş, cinsiyet, yatkınlık ve hatta boş zaman miktarı ne olursa olsun, herkesin yabancı dil öğrenmesine izin veren bir uygulama yaratmak istedik.

Tek bir amacımız vardı: her kullanıcı dili olabildiğince çabuk öğrenmelidir.. Bu nedenle, bu süre zarfında başka birçok insanı öğrenme sürecini de gözlemledik ve dilbilimi alanındaki araştırmaların yayınlarını ve sonuçlarını incelemek için çok zaman harcadık. Peki uygulamamızı etkin kılan şey nedir? Bununla ilgili gerçekleri öğren.

Hepimiz dilbilimciyiz bu yüzden öğrenme kalitesine önem veriyoruz

Muhtemelen zaten dil eğitmi olmayan bir grup rastgele insan olmadığımızı farketmişsin. Öğretim sürecinin çeşitli insanlarla nasıl gerçekleştiğine olan hayranlığımız, bizi Fast Phrases oluşturmaya sürükledi. Kazandığımız tüm deneyimlere, gözlemlere ve sonuçlara güveniyoruz. Ancak bu, yeni sonuçlara ve deneyimlere kapalı olduğumuz anlamına gelmez. Müşteri Hizmetileri ekibimiz 23 dil konuşuyor, bu yüzden fikirlerini bizimle kolayca paylaşabilirsin, sadece bir e-mail gönder ve uygulamadaki iyileştirmeleri planlarken yorumunu kesinlikle dikkate alacağız.

Yabancı bir dil öğretme sürecini bize emanet ederek, bu işe tüm kalbimizi koyduğumuzdan emin olabilirsin, böylece teknoloji ve bilimin en yeni kazanımlarından yararlanabilirsin.

Dil öğrenmeye başla

Adım 1/3: Dil öğrenmeye başlamak için aşağıdaki formu doldur

Listeden yaşadığın ülkeyi seç