Методика вивчення мов Fast Phrases - як працює

Методика Fast Phrases

Ви й досі не розмірковуєте, чи вивчення мови з Fast Phrases - це найкращий вибір? Ознайомтеся на чим ґрунтується наша інноваційна методика вивчення іноземної мови! Вона розроблена видатними спеціалістами-лінгвістами, а спирається вона на поглиблене вивчення поведінки людей, які починають вивчати нову іноземну мову. Дякуючи цьому аналізу аплікація Fast Phrases дозволяє вивчити іноземну мову також і Вам - незалежно від віку та Ваших мовних здібностей.

Вивчайте мову невимушено

Аналізуючи таємниці людського мозку лінгвісти дійшли до висновку, що найефективнішим способом вивчення мови є невимушене, природнє опанування знань під час природньої взаємодії з мовою. Коли маленькі діти вивчають свою рідну мову, то вони це роблять в невимушений спосіб під час того, як стикаються з щоденними життєвими ситуаціями, які для них є знайомими і зрозумілими, і визначаються незрозумілим досі поняттям - словом.

Слово в них асоціюється з даною ситуацією, і завдяки повторенню не тільки в абстрактній незнайомій мовній площині, а й у щоденному використанні та асоціації з предметом або ситуацією стає близьким та легким до запам'ятовування.

В аплікації Fast Phrases стимулюються усі відчуття: слух, зір, центри пам'яті, повертаючи нас до контексту нашої рідної мови, який ми запам'ятовували ще в дитинстві, тому пов'язаного з певними відчуттями та подіями. Відтак, ми краще та швидше засвоюємо іноземну мову.

Запам'ятовуйте на завжди

Fast Phrases - це інтерактивна аплікація, яка дає позитивні зовнішні стимули, підштовхуючи мозок до збільшеної активності.

Треба пам'ятати, що навчання завжди має бути інтерактивним!

Крім того, Fast Phrases дуже єфективно кодує слова в довготривалій пам'яті, тому вони не "втікають" за тиждень чи два.

Fast Phrases:

  • Базується на принципі асоціацій
  • Ефективно розміщує нові слова у довготривалій пам'яті
  • Збуджує не тільки слух, а й зір
  • Дає можливість навчатися у зручний час та у зручному для Вас місці
  • Позбавляє від стресу, пов'язаного із навчанням

Вивчайте мову без стресу

Комфортне оточення відіграє важливу роль у процесі навчання та допомагає успішно сприймати матеріал. Під час групового навчання (наприклад, у мовній школі) більшість людей відчуває збільшення стресу та зменшення почуття захищеності.

Більшість учнів мовних школ признаються, що страшно бояться зробити помилку під час відповідей перед аудиторією.

Значна частина з них стверджує, що саме це негативно позначилося на результатах їх навчання та навіть викликало відразу до іноземної мови. Також вони говорять про те, що відчувають поглиблення симптомів стресу, таких як безсоння, відмова від їжі, чи навпаки, постійне відчуття голоду, відмова від зустрічей з друзями.

З Fast Phrases Ви вчитеся на власних засадах: де хочете та коли хочете

Нашою аплікацією Ви можете користуватися на будь-якому мультимедійному пристрої: комп'ютері, смартфоні, планшеті.

Навчатися Ви можете у зручному для Вас місці та у зручний для Вас час: дома ввечері, на роботі під час обіду або в школі на перерві.

Всупереч переконанням, вивчення іноземної мови не повинно бути важким та обтяжливим - короткі, приємні уроки запевняють оптимальну стимуляцію мозку, не спричиняючи відчуття перенавантаженості та виснаження.

Почніть нарешті говорити іноземною мовою

Приєднайтеся до групи вдоволених користувачів, які вивчили іноземну мову завдяки аплікації Fast Phrases. Ми створили її після довгоготривалих лінгвістичних досліджень, які стосувалися засвоєння іноземної мови. Ми щоденно працюємо над вдосконаленням нашої методики, для того, щоб кожен з Вас мав можливість швидко почати користуватись іноземною мовою.

Створюючи нашу аплікацію, ми намагалися досягти головної мети - практично застосовувати мову, яка дасть Вам можливість спілкуватися нею у щоденному житті. Забудьте про сташний шкільний кошмар: за будь-яку ціну вивчити правила граматики! Ви будете засвоювати їх у природній для Себе спосіб під час приємних та необтяжливих уроків. Завдяки елементам, які втягуватимуть Вас у процес навчання, таким як цікаві факти про країну, елементи, що покращують концентрацію чи перетягування слів по екрані, Вам буде приємно проводити час разом з Fast Phrases. Кожний етап навчання супроводжується можливістю прослухати правильну вимову слів та речень.

Ми спробували це на собі!

Кожен з нас має свій досвід вивчення іноземної мови: хтось закінчив мовний факультет, хтось склав міжнародні іспити та отримав сертифікати, що підтверджують знання англійської, німецької або іспанської мови, а хтось вивчав мову з приватними вчителями.

Але ми сконцентрувалися не лише на особистих досягненнях. Важливим для нас було створити таку аплікацію, яка б дозволила кожному вивчити іноземну мову, не зважаючи на вік, стать, здібності та кількість вільного часу, який щоденно можна присвятити вивченню іноземної мови.

В нас була тільки одна мета: кожен користувач має вивчити мову якнайшвидше. Саме тому весь час ми спостерігали за процесом навчання інших людей та присвятили багато часу вивченню публікацій та результатів лінгвістичних досліджень.

Ми маємо мовну освіту, тому дбаємо про якість навчення

Сподіваємося, Ви вже зрозуміли, що наш колектив складається не з випадкових людей, а з досвідчених лінгвістів. Саме наша зацікавленість в тому, як проходить процес вивчання іноземної мови у різних людей, і підштовхнула нас до створення аплікації Fast Phrases. В першу чергу ми базувались на своєму досвіді, спостереженні та висновках. Але це не значить, що ми опираємося новому досвіду. Ми обслуговуємо наших клієнтів 23 мовами, тому Ви можете вільно і зручно ділитися з нами Вашими думками за допомогою електронних листів, а ми обов'язково прислухаємося до Вас, покращуючи нашу аплікацію.

Полягаючись на нас в процесі вивчення іноземної мови, Ви можете бути впевнені, що ми скерували всі наші знання і можливості для того, щоб Ви могли скористатися найновішими розробками у сфері технології та науки.

Почніть вивчення мови

Крок 1/3: Заповніть наступну форму, щоб почати вивчення мови

Виберіть зі списку країну Вашого проживання